Osiedle Czekanów

165,13 m2

Parter + piętro

Tampa

Nowoczesny i prestiżowy budynek dla czteroosobowej rodziny z możliwością łatwych adaptacji do zmieniającej się sytuacji. Wnętrza Tampy są obszerne i umożliwiają niepowtarzalną aranżację, która będzie na pewno budynek zdecydowanie wyróżniać spośród innych. Antresola, wysoki salon, duże przeszklenia i słoneczne wnętrza to cechy charakterystyczne projektu. Kolejnym atutem jest podział parteru na cztery strefy – salon, kuchnię i jadalnię oraz pokój z garderobą, i łazienką zintegrowane tarasem na parterze oraz dwa obszerne pokoje z luksusową łazienką na piętrze.

Projekt zakłada zapewnienie wygody dla wszystkich członków rodziny – nie tylko rodziców, ale i dzieci w różnym wieku, a nawet dziadków. Budując dom powinniśmy przewidzieć różne sytuacje powstające z upływem czasu – a ten budynek umożliwia łatwe dopasowanie się do różnych okoliczności.
Zakładając, że na projekt decyduje się młode małżeństwo z dwójką dzieci to dzięki dodatkowej, niemal odseparowanej części na parterze obejmującej sypialnię, garderobę i wygodną łazienkę rodzice tam mieszkający będą mieli dzieci idealną intymność i wygodę, a dzieci uzyskają samodzielne własne królestwo na poddaszu – do zabawy i nauki z możliwością przyjmowania tam w sposób nieskrępowany gości.

Część wydzieloną na parterze można również zaaranżować jako miejsce do pracy – wówczas nawet wizyta klienta nie będzie zakłócać życia rodzinnego. Z czasem już usamodzielnione dziecko z własną już młodą rodziną może zamieszkać w luksusowym „mieszkanku” na parterze do czasu pełnego usamodzielnienia się, albo zająć poddasze. Do mieszkania na parterze można też zaprosić mało samodzielnych już dziadków, którzy będą mieli wszystko co trzeba – własną łazienkę przy sypialni, w pobliżu kuchnię oraz bezpośrednie wyjście na taras. Można też wykonać dodatkowe adaptacje projektu – na etapie przed budową oraz nawet po wybudowaniu budynku – ponad salonem można dobudować strop uzyskując dodatkowy atrakcyjny pokój na poddaszu z dużym przeszkleniem.
Budynek wymaga działki o szerokości minimum 22 metry.

Budynki oddajemy w stanie deweloperskim.
Sprawdź co zawiera nasza oferta.

Chcesz uzyskać wycenę lub obejrzeć dom pokazowy? Masz pytania?

Czekamy na kontakt od Ciebie.

Biuro i dom pokazowy:
ul. Kasztanowa 12, 63-410 Czekanów

885 544 441, 883 77 66 00
osiedleczekanow@gmail.com
www.osiedleczekanow.pl