Osiedle Czekanów

165,13 m2

Parter + piętro

Tampa

Nowoczesny i prestiżowy budynek dla czteroosobowej rodziny z możliwością łatwych adaptacji do zmieniającej się sytuacji. Wnętrza Tampy są obszerne i umożliwiają niepowtarzalną aranżację, która będzie na pewno budynek zdecydowanie wyróżniać spośród innych. Antresola, wysoki salon, duże przeszklenia i słoneczne wnętrza to cechy charakterystyczne projektu.

Kolejnym atutem jest podział parteru na cztery strefy – salon, kuchnię i jadalnię oraz pokój z garderobą, i łazienką zintegrowane tarasem na parterze oraz dwa obszerne pokoje z luksusową łazienką na piętrze.

Projekt zakłada zapewnienie wygody dla wszystkich członków rodziny – nie tylko rodziców, ale i dzieci w różnym wieku, a nawet dziadków. Budując dom powinniśmy przewidzieć różne sytuacje powstające z upływem czasu – a ten budynek umożliwia łatwe dopasowanie się do różnych okoliczności.
Zakładając, że na projekt decyduje się młode małżeństwo z dwójką dzieci to dzięki dodatkowej, niemal odseparowanej części na parterze obejmującej sypialnię, garderobę i wygodną łazienkę rodzice tam mieszkający będą mieli idealną intymność i wygodę, a dzieci uzyskają samodzielne własne królestwo na poddaszu – do zabawy i nauki z możliwością przyjmowania tam w sposób nieskrępowany znajomych.

Budynki oddajemy w stanie deweloperskim.
Sprawdź co zawiera nasza oferta.

Chcesz uzyskać wycenę lub obejrzeć dom pokazowy? Masz pytania?

Czekamy na kontakt od Ciebie.

Biuro i dom pokazowy:
ul. Kasztanowa 12, 63-410 Czekanów

885 544 441, 883 77 66 00
osiedleczekanow@gmail.com
www.osiedleczekanow.pl